Dzień
Seniora

         80-latki

* 23.09.2020 rok *

bootstrap template

a

Oddział Rejonowy Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Stargardzie zorganizował, jak co roku, Dzień Seniora.

Spotkanie odbyło się 23 września 2020 roku w Domu Kultury Kolejarza. Był śpiew emeryckiego chóru, recytacja wierszy, wystawa zdjęć, wspólny obiad i uhonorowani zostali najstarsi członkowie stargardzkiego PZERiI, szesnastu 80-latków oraz pani Anna, która ma piękny wiek - 97 lat! Wszystkiego dobrego wszystkim stargardzkim działaczom związku, mnustwo zdrowia!


* Państwa dzieciństwo i młodość przypadły w bardzo trudnych czasach. Wielu z was przybyło do Stargardu krótko po II wojnie światowej, by tutaj zakładać swoje rodziny. Dziękuję za wkład w rozwój miasta i tworzenie lokalnej społeczności. Gratuluję pięknego jubileuszu i spędzajcie jeszcze wiele lat w dobrym zdrowiu i szacunku ze strony młodszych stargardzian.

- Rafał Zając, prezydent Stargardu -


* Praca z seniorami to dla mnie zaszczyt i przyjemność. Z radością biorę udział w oficjalnych uroczystościach, ale cieszę się, bo mamy w Stargardzie wiele miejsc, w których na co dzień spędzacie państwo ciekawie czas. W naszym mieście działa wiele organizacji. Senior ma tu coś dla siebie. Czasem wystarczy przyjść, porozmawiać, napić się kawy – nawet tak niewielka aktywność wpływa na lepsze samopoczucie.

- Ewa Sowa, zastępca prezydenta Stargardu -


a

a

Copyright (c) PZERI Stargard 2020 /tadeuszpl/